Kuidas toimib CC-kreem?

Rahvapäraselt ja lühidalt nimetatav CC-kreem ehk (Color Control Cream) sisaldab vähem värvipigmente kui BB-kreem, kuid sisaldab see-eest rohkem hooldavaid komponente nagu näiteks meremineraale, vitamiine ja hüaluroonhapet. Akademikliniken Skin Care CC-kreem sisaldab ka lisaks granaatõuna ekstrakti, mis toimib mitmefunktsionaalselt – niisutab, toidab ja kaitseb nahka vabade radikaalide eest. Lisaks kreem leevendab naha kuivust ning kaitseb päikese eest SPF15 faktoriga. Viirukipuuekstrakt aga kaitseb põletiku vastu ning rahustab nahka. Samuti sisaldab nahk rahustavat ja niisutavat allantoiini.
CC-kreem ei kata punnikesi ega peida teisi ilumuresid, kuid ühtlustab nahatooni, toidab ja niisutab nahka. Võrreldes BB-kreemiga, jääb CC-kreem nahal veelgi märkamatum. Mitmed jumestajad tunnistavad, et eriti kauni jume saavutamiseks, miksivad nad CC-kreemi sisse törtsuke tavalist jumestuskreemi. Tulemus jääb üsna loomulik ja maksimaalselt sarnane sinu naturaalse nahatooniga.

Soovitame! Kanna CC-kreem puhastatud ja toniseeritud nahale pärast niisutavat päevakreemi. Kanna kreemi peale kergete masseerivate liigutustega. Kreem kaitseb nahka päikese eest kogu päeva jooksul. Kui vajad tugevamat päikesekaitset, soovitame kasutada CC-kreemi all Akademikliniken Skin Care päikesekaitsekreemi Day Maximal Sense SPF 50. Uuri lisaks www.akademiklinikenskincare.ee või meie online poest www.yorkbeauty.eu