Akademikliniken Skin Care Estonia esinadajatena Eestis püüame sellel leheküljel Teid võimalikult palju kursis hoida kosmeetika maailma uudistega ja eeskätt Akademikliniken nahahooldussarja uudistega.
Töötades iganädalaselt ka ilusalongis, teame väga täpselt millised on klientide igapäevased probleemid ja küsimused. Kirjutame kindlasti nii, et toetada professionaale erinevate probleemilahendustega kui ka kliente, kes küsivad näiteks, mis  on retinool? Mida teeb näonahale üks või teine koostiosa või hoopis nahahaigustest ja milliseid hoolduseid nendega seoses tohib üldse teha. Samuti ei jäta me tervislikku eluviisi siit lehelt välja.
Miks ilu läbi teaduse? Akademikliniken Skin Care on üks maailma suurimatest erakliinikutest, mis on spetsialiseerunud esteetilisele ja rekonstruktiivsele plastika kirurgiale. Akademikliniken asub Rootsis, Stockholmis, kus teenindatakse kliente kogu maailmast. Akademiklinikeni motoks või juhtlauseks on olnud Venutas per Scientiam, mis tähendab ladina keeles “Ilu läbi teaduse”. See juhtlause selgitabki kogu erakliiniku spetsialistide suhtumise – mitte lihtsalt tulla välja teaduse viimaste saavutustega, vaid olla selles sfääris liider.

Lugupidamisega,
Evelyn Melnikov
Akademikliniken Skin Care Estonia esindaja

York-toode-006

Pure Body Boost

Toniseeriv kehapiim

58,00 €
Toote lisainfo


42,00 €
Toote lisainfo

York-toode-0011

Pure Active Serum

Puhastav aktiiv-seerum

99,00 €
Toote lisainfo

www.yorkbeauty.eu

Ilu spetsialist: Julia Nadzibi
 
Telefon: +372 512 1489
 
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.