Innovatsioon kosmetoloogias. Midagi luksuslikku, midagi uut, midagi ekstra tõhusat

15.märtsil toimus Hilton Park Hotell Olympicus ajakirja Iluguru särav galaõhtu, kus selgusid 2017. aasta parimad ilutooted. Lisaks pärjati ka aasta parimad ilutegijad ning anti välja auhind ilutöö ehk suure panuse eest Eesti ilumaailma. Akademikliniken Skin Care nahahoolduse luksuslik uudistoode Pure Glow Oil sai erilise auhinna – “AASTA INNOVATSIOON KOSMETOLOOGIAS”.

Täname ajakirja Iluguru väärilise auhinna eest!

Viimaste aastate jooksul töötasid Akademiklinikeni plastikakirurgia kliiniku teadlsed ja dermatoloogid erilise C-vitamiini väljatöötamise kallal. Eelmise aasta lõpus lansseeriti Skandinaavias (Rootsis, Taanis ja Norras) 15%-line C-vitamiin, mis oli kosmetoloogias väga murranguline moment. Unikaalne toode on äärmiselt rikas unikaalsete koostisosade poolest ning väga tõhus.

Toode sai 2016. aasta kevadel, 15.märtsil esmakordselt Eestis kõnepinda ja väärikalt auhinnatud Iluguru Iluteemantite jagamisel. Samal ajal aga Rootsis nomineeriti Pure Glow Oil Aasta Parimate Ilutoodete nimekirja.

York-toode-006

Pure Body Boost

Toniseeriv kehapiim

58,00 €
Toote lisainfo


42,00 €
Toote lisainfo

York-toode-0011

Pure Active Serum

Puhastav aktiiv-seerum

99,00 €
Toote lisainfo

www.yorkbeauty.eu

Ilu spetsialist: Julia Nadzibi
 
Telefon: +372 512 1489
 
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.