Parim Iluteenus Näole 2017 – “lõunapausi” hooldus

Kiire elutempo on naised viinud uuele tasemele, kus aega iluhooldustele väljaspool kodu jääb aina vähemaks. Naised on tegusad ärinaised, ettevõtjad, juhid, emad, lapsevanemad ja koduhoidjad. Kust peaks leidma selle aja iluhooldusteks? Naine austab oma “ilurituaale” ja aega endale endiselt, kuid aega jääb vähemaks. Siit on paljuski pidanud järeleandmisi tegema ka kosmeetikatööstus. Tooted peavad olema tõhusamad, toimivamad ja ikka seda kõike  – lühema ajaga ehk iluhooldustele kuluv aeg lühenema.

Skandinaavias on viimase 5-aasta jooksul trendiks nn lõunapausi (lunchbreak treatments) hooldused, mida armastavad eeskätt äri-inimesed. Spaa-hoolitsusteks võetakse aega rohkem puhkusel.

Akademiklinikeni näohoolduse sarjal on dermatoloogide ja plastikakirurgide poolt välja töötatud tõhus 30-35 minutiline ülitõhus ensüümhappe näohooldus, mis on nahka väga säästev, kuid samas ülitõhus.

Antud toode sai Eesti naiste seas väga armastatuks ning võitis ajakirja Buduaar korraldataval Iluauhindade Gaalal, “2017 Aasta Parima Näohoolduse” tiitli.

 

Pilte ja videot Pink&Gold Ilugaala 2017 saab vaadata siit!

York-toode-006

Pure Body Boost

Toniseeriv kehapiim

58,00 €
Toote lisainfo


42,00 €
Toote lisainfo

York-toode-0011

Pure Active Serum

Puhastav aktiiv-seerum

99,00 €
Toote lisainfo

www.yorkbeauty.eu

Ilu spetsialist: Julia Nadzibi
 
Telefon: +372 512 1489
 
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.