TOODE SOBIB: KÕIKIDELE NAHATÜÜPIDELE/TUNDLIKULE NAHALE/NIISUTATUST VAJAVALE NAHATÜÜBILE
 

Akademiklinikeni ülikontsentreeritud hüaluroonhappegeel imendub kiiresti nahka ning tagab naha sügavniisutuse. Hüaluroongeel vähendab koheselt naha pinnakuivust ning töötab pikaajalise niisutatuse tagamiseks.

Hüaluroonhappegeel, mille koostisosad sisaldavad erineva molekulaarse suuruse-, struktuuri- ja omadustega hüaluroonhappe sidususi, on loonud õhukese struktuuriga geeli, mis aitab järjepideva kasutuse juures, tagada naha pideva niisutatuse, vähendada silmnähtavalt punetusi ja ärritusi.

Lagritsajuure ja portulaca ekstrakt ning allantoiin aitavad leevendada tundlikkust ja reaktiivsust ehk ülitundlikkust. Hüaluroohappegeel sisaldab endas niiskust siduvaid sahhariide, mis aitavad parandada naha niiskusesäilitamise võimet ja loomulikku paranemise protsessi.

Nahk omandab niisutatuse ning kohese sära, mis aitab omakorda silmnähtavalt täita peeneid jooni ja kortsukesi. Geel on õlivaba.

 
 
  • Sügavniisutav ning toimib niiskust siduvana/säilitavana nahal
  • Rahustav ning sobib ka reaktiivse ja ülitundliku naha ärrituse leevenduseks
  • Sära ja kirkust andev
  • Kaitsev
  • Lisab nahale sitkust, toonust
 

Kasutamine

Kasuta pisike kogus geeli (hernetera suurune kogus) eelnevalt puhastatud ning kuival nahal hommikul ja õhtul. Kanna geelile peale iluspetsialisti soovitatud nahatüübile vastav kreem. Toodet (geeli) võib segada maskiga, seerumi või niisutava kreemiga ning seejärel segatuna kanda nahale. Päikeselisel ajal kasutada kindlasti päikesekaitse faktoriga toodet lisaks. Lõhnavaba, vegan toode.