Nooremas eas, kus vanus oli alla kolmekümne aasta, märkasin tegelikult väga harva, et vajan huulte hooldust. Mida tähendas üldse huulte hooldus? Eraldi ei hooldanud huuli keegi ning sobis ikka päeva- või silmakreem, sest silmakreemi toimeained on veidi mahedamad kui päevakreemi omad. Huulte hoolduse vajalikkusest sain aru alles hulk maad hiljem. Seni kasutatud toodete valik põhines rohkem esteetilisel vajadusel ehk siis kui soovisin läiget või tooni lisada. Usun, et sama on enamik naistega. Kõik luksusbrandid pakuvad meeletul hulgal luksuslikke dekoratiivkosmeetika tooteid ja soov omada nimekat huulepulka/läiget käekotis, oli ja on täiesti normaalne. Ja veel enam – mida rohkem, seda uhkem.

Kümmekond viimast aastat olen teadlikult kasutanud tooteid põhimõttel – mida vähem, seda parem. Samamoodi ka huulehooldusega. Mida siis oleks ühelt huulehoolduselt tarvis? Arvatavasti, et niisutaks ja toidaks nahka ning ma ei tea, kuidas Teie puhul, aga ma sooviks võimalikult vähe mõelda ükskõik millise nahahooldustoote peale. Toode toimetagu nahal ja tähtis on, et TOIMIKS. Mõte on selles, et ma ei soovi enam praktilise poole pealt talvel koguaeg midagi peale määrida. Seega leidsin York Beauty veebipoest endale Pure Lip Intense huuletoote, mis sobib mulle ideaalselt! Huulehooldus, mis lubaduste järgi intensiivselt niisutab, toidab, taastab, rahustab ja kaitseb huulde pinda, annab lisaks kahes toonis läiget (vaarikapunane ja läbipaistev toon), visuaalselt veidi suurendab (sisaldab patendeeritud antioksüdant Sym3D koostisosa) ning mis lõppude lõpuks on ka säästlik. Säästlik just sellepärast, et praktilises kasutuses sain aru, kui mugav on kasutada toodet, mida ei pea koguaeg peale määrima. Paarist korrast päeva jooksul on täiesti piisav.

Koostisosade hulgas on minu jaoks aga tähtsal kohal hape ja selleks on salitsüülhape. Salitsüülhape on õrnalt kooriva toimega, mida lisatakse õige väike protsent, kuid toime on imeline! Toimub naha õrn koorimine ja mitte, et seda näeks kuidagi visuaalselt, vaid hoopis huultele ei teki koorikut või kuivanud ja lõhenenud huulenahka. Salitsüülhape parandab naha regenereerimisvõimet. Lihtsamalt öeldes, naha ainevahetus on kiiremas aktiveeritud protsessis, mis ei lase nahal kuivada. Avokaadoõli, jojoba, aloe ja kakaovõi aga niisutavad sügavuti. Toode – approved! Kõik tooted, mida jätkub kauaks, peab päeva jooksul vähe kasutama  ning toimivad – sobivad mulle ideaalselt!

Pööraksin ilumaailmas kindlasti tähelepanu hüaluroonhappe ja patendeeritud koostisosadega toodetele. Hüaluroonhappel on võime siduda enda molekulist 1000 korda rohkem niiskust, seega on garanteeritud sügavniisutav toime.