Vastavalt võlaõigusseaduse §-le 56 võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tähtaeg algab päevast, mil kaup on jõudnud tarbijani. Oleme küll püüelnud selleni, et meie e-poes müüdavad tooted oleks kõik täpse foto ja kirjeldusega, kuid kui tellitud toode ei vasta teie ootustele mõistame teid, kui teil tekib soov kaup meile tagastada.

Kui tellitud kaup siiski mingil põhjusel ei sobi, siis peale toote tagastamist, tagastame teile teie poolt tasutud summa võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale tagastatud kauba tagasisaamist. Ostja peab müüjalt saadud kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisavalduse ärasaatmisest. Kauba eest tasutud summa tagastame 14 päeva jooksul ülekandega Teie poolt ostu sooritamiseks kasutatud pangakontole. Kauba tagastamise kulud jäävad Kliendi kanda, välja arvatud juhul kui oleme saatnud vale või defektse kauba.

Toote tagastuseks palun saata meile avaldus e-posti aadressile info@yorkconsulting.eu järgneva infoga:
 
- tagastatava või tellitud toote nimetus
- tellimuse esitamise päev
- toote kättesaamise päev
- ostja nimi, perekonnanimi
- fotod tootest (kindlasti siis kui toode on teieni jõudnud kahjustatud kujul)
- ostja kontaktandmed

Toote tagastamisel peaks kaup olema pakendatud turvaliselt originaalpakendisse nii, et see jõuab meieni ideaalses korras. Tagastatav kaup peab olema selgelt kasutamata ja originaalpakendis. Kui kaup on originaalpakendist inspekteerimiseks eemaldatud, ei tohi see olla kasutatud ja kaupa tuleb vaadelda samadel tingimustel justkui tehtaks seda füüsilises poes.

www.yorkbeauty.eu

Ilu spetsialist: Julia Nadzibi
 
Telefon: +372 512 1489
 
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.