KOHALETOIMETAMINE

Peale tellimuse saamist edastame Teile e-postile arve ning kinnituskirja tellimuse täitmisele võtmise kohta.
Kui olete ühe tellimusega tellinud erineva tarneajaga tooteid, siis Tellimuse kättetoimetamise aeg arvestatakse kõige pikema tarneajaga toote järgi. Soovi korral saadetakse teile tellitud tooted eraldi saadetistena. Kui tarneaegade vahe on alla 4 nädala, siis lisandub saatmistasu sõltuvalt saadetise suurusest. Kui tarneaegade vahe on üle 4 nädala, siis on kahes osas toimetamine lisatasuta. 

Kauba kohale toimetamiseks saad valida Sulle sobilikuma viisi järgnevatest valikutest. 

Kõikide thorhilden.com e-poest tellitud kaupade kohaletoimetamine Eesti Vabariigi piires on teile lisatasuta.

"KULLER"- Koostöös erinevate partneritega toimetatakse tellitud kaup Teile sobivasse asukohta, igasse Eesti otsa. Saadetis tuuakse teie kodu ukseni, kuid mitte tuppa ega trepikotta. Saadetist vastu võttes palun veenduge koheselt, enne paki vastuvõtmist, ega sellel ei ole transpordi käigus tekkinud vigastusi. Kui on, ärge võtke pakki vastu ja tehke kullerile vigastuse kohta märkus.

"Itella SmartPOST PAKIAUTOMAAT" - valik tekib siis, kui ostukorvis on ainult kaubad ehk pakiautomaadi mõõdulised tooted. SmartPOSTI pakiautomaat on kiire ja mugav ja see on teile Eesti Vabariigi piires lisatasuta. Pakiautomaadid asuvad ilmastikukindlates kaubanduskeskustes ja saad paki vastu võtta oma igapäevaste käikude kõrvalt. Leia endale lähim pakiautomaadi asukoht siit: http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad. Kauba kohalejõudmisel saabub SMS uksekoodiga Sinu mobiilile. Sisesta uksekood pakiautomaati, võta pakk avanenud kapist ja ongi kaup käes!

"Omniva PAKIAUTOMAAT" - valik tekib siis, kui ostukorvis on ainult kaubad ehk pakiautomaadi mõõdulised tooted. Omniva pakiautomaat on kiire ja mugav ja see on teile Eesti Vabariigi piires lisatasuta. Leia endale lähim pakiautomaadi asukoht siit: https://www.omniva.ee/abi/kaart
Kauba kohalejõudmisel saabub SMS uksekoodiga Sinu mobiilile. Sisesta uksekood pakiautomaati, võta pakk avanenud kapist ja ongi kaup käes!

www.yorkbeauty.eu

Ilu spetsialist: Julia Nadzibi
 
Telefon: +372 512 1489
 
E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vabandame, hetkel ei saa ostude eest tasuda läbi ostukorvi pankalinkide. Oma ostusoovist kirjutage meile, ning seejärel väljastame teile arve e-maili teel. See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.