AKADEMIKLINIKENI ENSÜÜMIDEGA NOORENDAV HOOLDUSKUUR 3 X
 
Akademiklinikeni näohooldussarja tutvustustav – noorendav hooldus ensüümhapetega koosneb kolmest näohooldusest, mis sisaldab näohoolduse kõiki etappe, kuid on lühem versioon sarja täishoolduse kuurist. Noorendav hoolduskuur on mõeldud inimesele, kes sooviks tutvuda Akademiklinikeni sarjaga ning saada iluspetsialisti soovitusi, saamaks aimu, mis sarja, teenuse ja toodetega tegu on ning kuidas Akademiklinikeni nahahooldus Teie nahka tervendab.
 
Akademiklinikeni ensüümhapetega tesotatavad “lõunapausi” hooldused on auhinnatud iluspetsialistide poolt ning 2017 aastal pälvis Aasta Parima Näohoolduse auhinna. Hoolduskuuriga on võimalik koos iluspetsialistiga selgeks teha, kas ensüümhapped Teile sobivad ning milline oleks lõplik tulemus. Akademiklinikeni kerged (pindmised) ensüümhapped sobivad peaagu kõigile ning hoolduseid võib teostada ka suvel.
 
Samuti kogete läbi kolme luksusliku hoolduse Rootsi plastikakirurgia meditsiinikosmeetika imelisi patendeeritud koostisosadega tooteid ning tulemus on juba nähtav esimese hooldusega.